ARCTIC Z3 Pro (EU) (Gen 1)-Triple-Monitor Arm USB ORAEQ-MA013EU-GBA01
Specifikacia ARCTIC Z3 Pro (EU) (Gen 1)-Triple-Monitor Arm USB ORAEQ-MA013EU-GBA01
Zabraňuje nepřiměřené poloze očí, krku, ramen a zad a zajišťuje optimální úhel pohledu • Žádný další nepořádek na stole, lepší vedení kabelů • 3 fáze nastavení na 360 °, nastavitelný úhel pohledu • Kulový kloub pro snadnou úpravu • Snadná instalace • 4 portový USB 3.0 Hub přímo integrovány do základny Z3 Pro specifikace Materiál: Hliníková slitina ADC12 Velikost obrazovky: 13 "- 30" Rozměry 180 (d) x 14 (š) x 51 (v) cm Hmotnost 8,2 kg Maximální hmotnost monitoru 10 kg Rotace 360 ° VESA Standard 75/100 náklon: +/- 15 ° Otočný o 180 ° Vzdálenost od tyčky: 40-86 cm Počet výměnných monitorů: 3 Maximální tloušťka stolu: 90 mm 4 portový USB 3.0 hub, Přenosová rychlost s USB 3.0: až 5 Gbps s USB 2.0: až 480 Mbps Délka kabelu: 2 m USB Hub kompatibilní s: Windows 8.1, 8, 7, Vista, XP, Mac OS X, Linux Napájení: Vstup 100-240 V AC, 50/60 Hz, 0.55A Výstup 5V DC, 2A Délka kabelu 2 m US, EU, UK Tato ramena lumopžňují nastavit optimální úhel pohledu, čímž chrání krk, ramena a záda od zbytečného namáhání.